Gealan 6k Acrylcolor


GEALAN LogoJedinečná technológia výroby metódou koextrúzie natrvalo spája plastový profil s akrylátovým povlakom. Akrylátová vrstva na povrchu zaručuje vysokú odolonosť proti poškriabaniu, slnečnému žiareniu a nahrievaniu sa profilu. Akrylátový povlak zároveň zaručuje ľahkú údržbu okien vďaka ideálne hladkému povrchu na vonkajšej strane okna.

Profil:

Gealan S8000, 6 komorový profilový systém so stavebnou hĺbkou rámu 74 mm, trieda A+ v spojení s technológiou Acrylcolor, jednoduchý tvár rámu a krídla z vonkajšej strany.

Zasklenie:

štandardné zasklenie 4-16-4 s koeficientom priepustnosti Ug = 1,0 W/m2K. Možnosť použiť aj s trojsklom 4/16/4/16/4 s koeficientom priepustnosti Ug = 0,5 W/m2K, taktiež s teplým rámčekom.

Kovanie:

štandardne vybavené uzávermi a hríbikmi proti vypáčeniu po celom obvode okna, ktoré zvyšujú bezpečnosť, mikroventiláciou, poistkou proti zlej manipulácií s kľučkou, nábeh krídla, regulované hríbiky v krídle, ktoré umožňujú ručné nastavenie prítlaku krídla k rámu ( užitočné najmä v lete a v zime ), možnosti kovania umožňujú dodatočné zvýšenie komfortu ovládania okien v každej miestnosti bytu alebo domu.

Kľučka:

v bielej a hnedej farbe, možnosť výberu iných kľučiek.

Tesnenie:

EPDM z takzvanou pamäťou tvarov v sivej a čiernej farbe

Výstuha:

s minimálnou hrúbkou od 1,5mm volí sa v závislosti od typu konštrukcií

Izolácia:

Veľmi dobrá tepelná priepustnosť celého okna, ktorá aj so štandardným zasklením neprevýši hodnotu Uw = 1,2 W/m2K. Taktiež je možnosť použitia širších zasklení až do hrúbky 44mm.

Ľahká údržba

Akrylátová vrchná vrstva je veľmi hladká, vďaka čomu povrch profilu je vel’mi odolný proti nečistotám. Vďaka týmto vlastnostiam okná sa oveľa ľahšie udržujú v čistote. Popritom vkladané tesnenie zabraňuje preniknutiu špiny do najhlbších výklenkov profilu.