Rehau Quality

REHAUViackomorový systém EURO 70 ponúka hospodárne riešenie a vyníma sa enormnou mnohostrannosťou v ideálnej stavebnej hĺbke 70 mm. Systém sa hodí na použitie od rodinných domov až po veľké objekty.

Vlastnosti:

Stavebná hĺbka: 70 mm / dorazové tesnenie Počet komôr: Viackomorové Tepelná izolácia: Uf = 1,3 W/m²K (štandardné armovanie) s termicky deleným armovaním: Uf = 1,2 W/m²K Zvuková izolácia: Do triedy ochrany 4 (VDI 2719) Ochrana proti vlámaniu: Do triedy ochrany 3 (DIN V ENV 1627)

Dizajn:

Okrúhle dizajnové krídla a zaokrúhlený vonkajší okenný rám 80 mm. Rozsiahle možnosti výzdoby pomocou farebných dekoračných fólií ako aj lakovaním alebo hliníkovou predsadenou stenou. Svetlo sivé tesnenie zdôrazňuje biely profil. Elegantný vzhľad vytvárajú 20° diagonál.

Možnosti použitia:

Novostavby a energeticky zodpovedajúca sanácia starých stavieb. Montáž okien a balkónových dverí. Výstavba bytov vyššieho štandardu a priemyselná výstavba. Pre uzatvorené prvky pri používaní veľkoobjemového armovania. Pre vysokú tepelnú izoláciu pri použití štandardného armovania.

Výhody:

Výhody:
Lesklé, ľahko čistiteľné povrchy. Šikmá drážka v okennom ráme pre lepší odvod vody a ľahkosť čistenia. Optimálne statické vlastnosti armovaním s vysokou stavebnou hĺbkou. Rovnaké armovanie v okennom ráme a krídla pre nízke telesá ložísk. Voliteľné extrudované tesnenia pre racionálnu výrobu. Optimálne pre životné prostredie, pretože sú úplne recyklovateľné.