Schüco 82 MD CLASSIC

Logo Schuco

Schüco Corona 82 MD, 6 komorový systém s trojitým tesnením o stavebnej hĺbke 82mm, rovný tvar rámu a krídla.Systém Schüco, patrí medzi najuznávanejšie plastové profily na trhu, s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu ponúkaného výrobku.

Profil:

Schüco Corona 82 MD, 6 komorový systém s trojitým tesnením o stavebnej hĺbke 82mm, rovný tvar rámu a krídla

Zasklenie:

Zasklenie 4-18-4-18-4 s koeficientom prestupu tepla Ug=0,5 W/m2K a teplým rámčekom, možnosť použitia zasklenia až do hrúbky 48mm, zasklenie je osadené hlbšie, čo zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti, možnosť zasklenia aj dvojskla 24mm.

Kovanie:

Štandardne vybavené uzávermi a hríbikmi proti vypáčeniu po celom obvode okna, ktoré zvyšujú bezpečnosť, mikroventiláciou, poistkou proti zlej manipulácií s kľučkou, nábeh krídla, regulované hríbiky v krídle, ktoré umožňujú ručné nastavenie prítlaku krídla k rámu ( užitočné najmä v lete a v zime ), možnosti kovania umožňujú dodatočné zvýšenie komfortu ovládania okien v každej miestnosti bytu alebo domu.

Kľučka:

ROTO SWING, farba biela, strieborná, staré zlato.

Tesnenie:

EPDM z takzvanou pamäťou tvarov v sivej a čiernej farbe.

Výstuha:

S minimálnou hrúbkou od 1,5mm volí sa v závislosti od typu konštrukcií.

Izolácia:

Okno má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, štandardne je vybavené zasklením 4-18-4-18-4 s teplým rámčekom s koeficientom prestupu teplaUg=0,5 W/m2K, zasklenie je osadené hlbšie, čo zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti, je to perfektná voľba pre pasívne stavby.